Image Image Image Image Image

Sledujte naše aktivity na Youtube2  a na    google-pluss-boost

Scroll to Top

To Top

O nás

  • Zabýváme se kompletní postprodukcí videa a zvuku. Naše multimediální studio Vám pomůže při tvorbě audiovizuální prezentace vaší firmy, firemního reklamního spotu, kinoreklamy či reklamy do TV od návrhu scénáře až po konečné grafické zpracování. Patří sem samozřejmě i zhotovení DTP grafiky, návrhu designu vizuálu a následná práce s ním. Kompletní výroba od statické grafiky až po tvorbu spotů, mluvené slovo (vaše audiovizuální prezentace), bude tedy působit uceleně a jedinečně. Je samozřejmé, že Vám dodáme i DTP výstupy pro tiskárny.
  • Ve světe „animované grafiky“, výroby televízních a filmových reklam, tvorby firemních spotů, jsme spolupracovali s nejrůznějšími médii a klienty. Naše spoty jste mohli zahlédnout například na TV NOVA, TV BARRANDOV, PRIMA FAMILY, TV COOL, ČESKÁ TELEVIZE, plátnech multikin CINESTAR, PALACE CINEMAS, CINEMACITY, VILLAGE CINEMAS a v nejrůznějších regionálních televizích i ve speciálních sítích obrazovek jako LED, LCD, DLD atd. Hudební klip, firemní a prezentační filmy, reklamní spot pro firmy? Nabízíme Vám také profesionální střih (offline) a barevné korekce. Spojením dokonalých triků (online) a jedinečné grafiky, dostaneme unikátní výsledek, reklamu, která se v dlouhých reklamních blocích, které znáte z televize, příjemně odliší.
  • Naše technické zázemí pracuje s moderním softwarem a hardwarem, což zaručuje profesionální kvalitu zpracování naších prací. Mezi naše vybavení patří špičkový 2D a 3D software. Dále software k mixováni zvuku, kde jsme schopni vyhovět i náročným klientům, vyžadujícím prostorový zvuk 5.1. Samozřejmostí je práce nejen v SD, ale i v HD, FULLHD a dokonce i v 2K nebo 4K.
  • Je důležitá pro nás spokojenost klienta. Proto při tvořbě reklamy s klientem komunikujeme a snažíme se najít společnou ideu pro zhotovení spotů.
  • Kromě kreatívního přístupu Vás zaujmeme i nízkou cenou, která nemá vliv na použité profesionální 3D a 2D triky.